Відгуки про компанію AUTOTANK
- Лілія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Норм
- Виталий Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- РомаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Вадим К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Клас бачок інтеркулера Ман на пару гривень дорожче як в інших але й качество не порівняти рівних гарний встановлюється добре
- Андрей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Богдан Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вячеслав В.
- Олексадер Ж.
- Андрей Р.
ZapadloUA Все добре і якісно!
Товар якісний! Продавець-адекватний, дуже👍🏻
Рекомендую до покупок!🇺🇦